Спростити вираз та знайти його значення: 2(-3x+2y)-(Зу-2)+10, якщо x=-1, y=2​


Ответы на вопрос

Отвечает Чупров Максим.

Ответ:

2(-3x+2y)-(Зу-2)+10=2(-3*(-1)+22)-(32-2)+10=2(3+4)-(6-2)+10=2*7-4+10=14-4+10=10+10=20

Значення виразу при x=-1, y=2 дорівнює 20

Відповідь: 20

Объяснение:

Отвечает Чачилло Тимофей.

Ответ:

20

Объяснение:

2(-3x + 2y) - (3y - 2) + 10

-6x + 4y -3y + 2 + 10

-6x + y + 12

6 + 2 + 12 = 20