Знайдіть периметр чотирикутника, сторони якого дорівнюють:0,09 м, 0,4 дм, 5,7 см і 49 мм.​


Ответы на вопрос

Отвечает Верховный Далер.
Перше, що нам потрібно зробити, це перевести всі величини в одну одиницю вимірювання. Давайте переведемо всі дані в метри .
0,4 дм = 0,4 * 0,1 м = 0,04 м
5,7 см = 5,7 * 0,01 м = 0,057 м
49 мм = 49 * 0,001 м = 0,049 м

Тепер ми маємо всі сторони чотирикутника в метрах:

0,09 м, 0,04 м, 0,057 м і 0,049 м

Тепер можемо знайти периметр, просто додавши всі сторони:

Периметр = 0,09 м + 0,04 м + 0,057 м + 0,049 м = 0,236 м

Отже, периметр цього чотирикутника дорівнює 0,236 метра.