Спростити вираз та знайти його значення 6(2х-0,6)+14,5-1/5, якщо х=0,2 срочно даю 50 балів


Ответы на вопрос

Отвечает Лагутин Вова.

Ответ:

13,1

Объяснение:

6(2x-0,6)+14,5-\frac{1}{5}=12x-3,6+14,5-0,2=12x+10,7\\\\12\cdot0,2+10,7=2,4+10,7=13,1