Укажіть парність і нулі функції у=9-х²​


Ответы на вопрос

Отвечает Кушнир Катя.

Відповідь:

Пояснення:

  Нулі функції :   у = 0 при  9 - х² = 0 ;   х² = 9 ;   х₁,₂ = ± 3 .

  у = 9 - х² ;  у(- х ) = 9 - (- х )² = 9 - х² = у( х ) - парна функція , бо

  у(- х ) = у( х ) .