10. Знайдіть значення виразу: 1) b² - 4b, якщо b = -2; b = x2 2) х² - у², якщо x = 5; у = -3; якщо

х = 0,1; у = 0,2. = 0,5;​

Ответы на вопрос

Отвечает Бардош Женька.

Ответ:Давайте розглянемо кожен із запитів окремо:

Якщо b = -2, то вираз b² - 4b буде виглядати так:

b² - 4b = (-2)² - 4(-2) = 4 + 8 = 12

Якщо b = x², то вираз b² - 4b буде виглядати так:

b² - 4b = (x²)² - 4(x²) = x⁴ - 4x²

Якщо x = 5 і y = -3, то вираз x² - y² буде виглядати так:

x² - y² = 5² - (-3)² = 25 - 9 = 16

Якщо x = 0,1 і y = 0,2, то вираз x² - y² буде виглядати так:

x² - y² = (0,1)² - (0,2)² = 0,01 - 0,04 = -0,03

Якщо x = 0,5 і y = 0,5, то вираз x² - y² буде виглядати так:

x² - y² = (0,5)² - (0,5)² = 0,25 - 0,25 = 0

Объяснение: