CРОЧНОООО!!!!!!!!!!!!!!! Скоротити дріб (x3 - 1) : (x2 - 1). Виберіть одну відповідь: x x - 1 (x2

+ x + 1) : (x +1) (x + 1) : (x - 1)

Ответы на вопрос

Отвечает Атаджанова Нулифар.

Ответ:

(х3-1):(х2-1)=(х-1)(х2+х+1):(х-1)(х+1)=(х2+х+1):(х+1)

Объяснение: