Троє робітників виготовляли деталі. Другий робітник виготовив на 4 більше ніж перший. Третій

робітник виготовив на дві деталі менше, ніж перший. Разом за день вони виготовили 92 деталі. Скільки деталей виготовив третій робітник?

Ответы на вопрос

Отвечает Kovalenko Varvara.

3-й работник - х деталей

1-й работник - (х + 2) детали

2-й работник - (х + 2) + 4 = (х + 6) деталей

Вместе 92 детали

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + х + 2 + х + 6 = 92

х + х + х = 92 - 2 - 6

3х = 84

х = 84 : 3

х = 28

Ответ: 28 деталей.