Якщо число 50 поділити на частини які пропорційні числам 3 і 7 то одержимо числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Рошташ Петя.

Решение:

3x + 7x = 50

10x = 50

x = 5

1) 3 × 5 = 15

2) 7 × 5 = 35

Ответ: 15; 35.

Отвечает Федорова Кристина.

Ответ:

3х+7х=50

10х=50

х=5

3х=3*50=15

7х=7*50=35

{15;35}