невідоме число позначили через х тоді твердження якщо невідоме число збільшити у 2 і цей добуток

зменшити на 3 то одержимо 10невідоме число позначили через х тоді твердження якщо невідоме число збільшити у 2 і цей добуток зменшити на 3 то одержимо 10​

Ответы на вопрос

Отвечает Воронова Анастасия.

Відповідь:

Пояснення:

неневідоме число х, тоді маємо рівняння

2х-3=10

2х=10+3

х=13÷2

х=6.5