Для дорослих вхідний квиток на 2-й поверх Ейфелевої вежі коштує 8 євро, для осіб віком 12-24 роки -

6,4 євро, а для дітей 4-11 років - 4 євро. Родина Харківчан, що складається з батька, мами, студента Сергія (19 років), школярки Марійки (10 років) та малюку ореста (2 роки), хоче відвідати 2-й поверх Ейфелевої вежі. У паризькому банку 1 євро коштує 32 грн. Яку суму у гривнях заплатить ця родина за таку екскурсію?​

Ответы на вопрос

Отвечает Мурашова Анастасия.

Ответ:

844.8

Объяснение:

так как малышу пока что 2 года, то платить за него не надо

сначала посчитаем сколько они заплатят в евро:

2×8+6.4+4=16+6.4+4=26.4 евро

теперь рассчитаем сколько это в гривнях:

26.4×32=844.8 гривень