Один із катетів прямокутного трикутника дорвнюе 7 см, а другий на 1 см менший від гіпотенузи.

Знайдіть периметр трикутника.​

Ответы на вопрос

Отвечает Янникова Виктория.

Ответ:

56  см

Объяснение:

Нехай катет а=7 см,  катет в=х см,  гіпотенуза с=х+1 см. Тоді за теоремою Піфагора

(х+1)²=7²+х²

х²+2х+1=49+х²

2х=48

х=24

а=7 см, в=24 см, с=25 см

Р=7+24+25=56  см