89. Три найглибші печери України Гора Говерла Солдатська, Каскадна та Нахімовська знаходяться в

Криму. Сума їхніх глибин дорівнює 1874 м, причому глибина Каскадної в 1,2 раза менша від глибини Сол- датської та на 26 м більша за глибину Нахімовської. Знайдіть глибину кожної з печер.

Ответы на вопрос

Отвечает Almabekova Adia.

Каскадная - х м

Солдатская - 1,2х м

Нахимовская - (х - 26) м

Сумма глубин 1874 м

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Уравнение:

х + 1,2х + х - 26 = 1874

3,2х = 1874 + 26

3,2х = 1900

х = 1900 : 3,2

х = 593,75 (м) - Каскадная

593,75 · 1,2 = 712,5 (м) - Солдатская

593,75 - 26 = 567,75 (м) - Нахимовская

Ответ: 593,75 м, 712,5 м и 567,75 м.