Три найвищі гірські вершини України-Говерла, Бребенескул і Петрос знаходиться в найвищому гірському

масиві Чорногоои в Карпатах. Сума їхніх висот дорівнює 6113м, причому Говерла на 29 м вища за Бребенескул і на 41м вища за Петрос. Знайдіть висоту кожної з вершин

Ответы на вопрос

Отвечает Хасанова Ренуся.

Если бы высоты всех трех гор были равны высоте Говерлы, то суммарная высота составила бы:

6113 + 29 + 41 = 6183 (м)

Тогда:

6183 : 3 = 2061 (м) - высота горы Говерла

2061 - 29 = 2032 (м) - высота горы Бребенескул

2061 - 41 = 2020 (м) - высота горы Петрос

Ответ: 2061 м; 2032 м; 2020 м.

Или уравнением.

За х примем высоту Говерлы, тогда:

Бребенескул = х - 29

Петрос = х - 41

Составим уравнение:

х + х - 29 + х - 41 = 6113

3х = 6113 + 70

3х = 6183

х = 6183 : 3

х = 2061 (м) - Говерла

Бребенескул = х - 29 = 2061 - 29 = 2032 (м)

Петрос = х - 41 = 2061 - 41 = 2020 (м)

Ответ: 2061 м; 2032 м; 2020 м.