Знайти сьомий член арифметичної прогресії перший член якої дорівнює 5 а різниця - 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кокорин Егор.

Ответ:

5 - 6*4=5-24=-19®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®®