Функцію задано формулою y= -2x - 4 .Знайти значення аргументу , при якому значення функції = 4​


Ответы на вопрос

Отвечает Кудрявцев Артём.

Ответ:

Объяснение:

y=-2*4-4=-12

Отвечает Литвенко Маша.

Ответ: 4=-2*х-4 или -2*х=8 или х=-4.

Объяснение: