ДАЮ 20 БАЛЛОВ! Сума двох чисел дорівнює 5. Якщо від першого числа відняти подвоєне друге, то

одержимо 8. Знайдіть ці числа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Semenov Alex.

Ответ:

Х+У=5

Х-2У=8

Х=5-У

5-У-2У=8

5-3У=8

-3У=8-5

-3У=3

У=-1

Х+(-1)=5

Х=6