сума двох чисел дорівнює 22. Якщо від квадрата першого числа відняти подвоєне друге число, то

одержимо 124. Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилова Арина.

Одно число х, другое (22 - х)

x²-2·(22-x)=124

x²+2x-168=0

D=(-2)²-4·(-168)=26²

x=(-2±26)/2

x₁=-14 или  х₂=12

22-х₁=22-(-14)=36

22-х₂=22-12=10

(-14)²-2·36=124 - верно

12²-2·10=124  - верно

О т в е т. -14 и 36; 12 и 10