Бал). Чи є розв'язком системи рівнянь х- у = 3, пара чисел: (x+y= 9 1) (7; 4); 2) (6; 3)?


Ответы на вопрос

Отвечает Леонардыч Евгений.

Ответ:

В объяснении.

Объяснение:

х-у=3

(6;3)→6-3=3. Верно !!!!

х+у=9

(6;3)→6+3=9. Верно !!!!