9 - 3 пункту А в пункт В вийшов в пішохід через 2 години назустріч йому з пункту В виїхав

велосипедист відстань між пунктами дорівнює 68 км відомо що швидкість велосипедиста на 12 км год більша за швидкість пішохода знайдіть швидкість велосипедиста і швидкість пішохода якщо до зустрічі пішохід був у дорозі 5 годин​

Ответы на вопрос

Отвечает Жавнов Никита.

А --------------------------------------- 68 км ----------------------------------- В

-----> х км/ч                                 ?                      (х + 12) км/ч <-----

t = 5 ч                                                                  t = 5 - 2 = 3 ч

Уравнение:

х · 5 + (х + 12) · 3 = 68

5х + 3х + 36 = 68

8х = 68 - 36

8х = 32

х = 32 : 8

х = 4 (км/ч) - скорость пешехода

4 + 12 = 16 (км/ч) - скорость велосипедиста

Ответ: 4 км/ч; 16 км/ч.