Знайдіть номер n члена геометричної прогресії bn=0,0008 якщо b1=8 q=1/10


Ответы на вопрос

Отвечает Ковалёва Елизавета.

b_{1} =8\\\\q=\frac{1}{10}=0,1\\\\b_{n} =0,0008\\\\b_{n} =b_{1} *q^{n-1}\\\\0,0008=8*0,1^{n-1}\\\\0,1^{n-1}=0,0008:8\\\\0,1^{n-1} =0,0001\\\\0,1^{n-1} =0,1^{4} \\\\n-1=4\\\\\boxed{n=5}