No2 Технічне переобладнання цеху дало можливість виготовити у лютому на 165 виробівбільше, ніж у

січні. Скільки виробів було виготовлено у січні і скільки у лютому, коливідомо, що за ці місяці цех виготовив 1315 виробів? Помогите Очень надо​

Ответы на вопрос

Отвечает Товстопятая Аня.

Ответ:

В січні 575 деталей

В лютому 740 деталей

Объяснение:

x + (x + 165) = 1315 \\ 2x + 165 = 1315 \\ 2x = 1315 - 165 \\ 2x = 1150 \\ x = 1150 \div 2 \\ x = 575 \\ 575 + (575 + 165) = 1315 \\ 575 + 740 = 1315 \\ 1315 = 1315

В січні 575 деталей

В лютому 740 деталей

Здається, що правильно. Надіюсь, що допоміг.

ВДАЛОГО ДНЯ!!!