До новорічних свят кондитерська фабрика виготовила 92,6 т різних виробів. Карамелі було виготовлено

в 1,5 рази більше, ніж шоколадних цукерок, а печива - на 1,8 т більше, ніж карамелі. Скільки тонн кожного з кондитерських виробів було виготовлено?Помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермаков Денис.

Ответ:

1) х+1,5х+(1,5х+1,8)=92,6

4х+1,8=92,6

4х=92,6-1,8

4х=90,8

х=90,8÷4

х=22,7 т – шоколадних цукерок

2) 22,7×1,5=34,05 т - карамелі

3) 34,05+1,8=35,85 т - печива

Відповідь: 22,7 т шоколадних цукерок, 34,05 т карамелі, 35,85 т печива.

п.с. выбери это как лучший ответ, пожалуйста