Срочно!! Один кілограм цукерок дорожчий за кілограм печива на 68 грн. За 8 кг цукерок заплатили

стільки, скільки за 12 кг печива. Скільки коштує 1 кг цукерок і скільки 1 кг печива?

Ответы на вопрос

Отвечает Мясникова Светлана.

Відповідь:

Пояснення:


Отвечает Вишнёвская Варя.

Відповідь:

Нехай х грн. - ціна 1 кг цукерок, y грн. - ціна 1 кг печива.

x = y + 68

8x = 12y

x - y = 68 | *2

2x - 3y = 0

2x - 2y = 136

2x - 3y = 0

y = 136

x = 68 + y

y = 136 (грн) - стільки коштує 1 кг печива

x = 68 + 136 = 204 (грн) - стільки коштує 1 кг цукерок.

Відповідь: 204 грн; 136 грн.

Пояснення: