Знайдіть модуль вектора АВ якщо (4 -2 8) та ( 10 -5 6)​


Ответы на вопрос

Отвечает Бирюлин Артём.

Ответ:     │АВ│= 7 .

Объяснение:

 А(4 ;-2 ;8 ) та В( 10;-5 ;6 ).

Вектор АВ( 6 ;- 3 ; - 2 ) , тому ​│АВ│= √ (6²+ ( - 3)²+ ( - 2)² ) = √ 49 = 7 .  

Отвечает Помазкин Константин.

Відповідь:

7

Пояснення:

Для того щоб знайти координати вектора, треба від координат його кінця відняти відповідні координати початку:

A (4; -2; 8), B (10; -5; 6) ⇒ AB (10-4; -5+2; 6-8), AB (6; -3; -2)

Модуль вектора a з координатами (x; y; z) знаходять за формулою:

|\vec{a}|=\sqrt{x^2+y^2+z^2}

|\vec{AB}|=\sqrt{6^2+(-3)^2+(-2)^2}=\sqrt{36+9+4} =\sqrt{49} =7