Число -5 є коренем рівняння х^2 + 9х + с = 0. Знайдіть другий корінь рівняння * x^2 -- х в

квадраті. Використовуючи теорему Вієта.

Ответы на вопрос

Отвечает Гекк Влад.

Відповідь:

x2=-4 c=20

Пояснення:

x²+9x+c=0

x1=-5

x2=?

x1+x2=-b

-5+x2=-9

x2=-4

c=x1*x2

c=-5*(-4)=20