1. 3х у квадраті - 15 = 0 2. Х у квадраті + 7х = 0 3. Х у квадраті - 5х - 3 = 0 4. Х у квадраті -

3х +11 = 0 5. (3х+1)(3х-1)-(х+2)(х-1)=8 6. При якому значенні (а) рівняння х у квадраті +8х+а=0 має один корінь? Знайдіть цей корінь.

Ответы на вопрос

Отвечает Чуев Никита.

Ответ:

1.

3х²-15=0

3х²=15

х=5;-5

2.

х²+7х=0

х(х+7)=0

х=0 или х= -7

3.

х²-5х-3=0

D=25-4×(-3)=37

x1=5+√37/2

x2=5-√37/2

4.

х²-3х+11=0

D=9-4×11=-35(рівняння не має коренів)

5.

9х²-1-(х²-х+2х-2)=8

8х²+1-х-8=0

8х²-х-7=0

Д=225

х1=1

х2=-7/8

6. на малюнку


Отвечает Маршал Тимур.

Ответ:

1. х2-5=0

х2=5

Х=-корінь 5

Х=+корінь 5

2.х*(х+7)=0

Х=0 або х+7=0

Х=-7

3.на малюнку

4.на малюнку

5.на малюнку

6.не знаю, вибач