1.)Знайдіть кутовий коефіцієнт дотичної до графіка функції y = x2 +x у точці з абсцисою х0 = 1.

a)3 б)1 в)2 г)6 2.)Знайдіть прискорення тіла, що рухається за законом S(t) =1 – 3t2, де t вимірюється у секундах, а S у метрах. а)6 б)-3 в)-6 t г)-6 3)Знайти, який кут утворить з віссю Ох дотична до кривої y = x – x2 в точці з абсцисою х = 1. Відповідь запишіть у градусах.

Ответы на вопрос

Отвечает Карпухина Соня.

Ответ:

k=3

Объяснение:

1) k=f'(x₀)

k=f'(1)

f'(x)=2x+1;

k=f'(1)=2+1

k=3

2)

v(t)=S'(t)

v(t)=-6t

a=v'(t)

a=-6

3)k=tgα=f'(1)

f'(x)=-2x+1

f'(1)=-2+1=-1

tgα=-1

α=135°