Знайдіть третій член геометричної прогресії (bn) у якій b1 = 5 ; q =3


Ответы на вопрос

Отвечает Макаров Ньургун.

b₁ = 5

q = 3

b₃ = b₁ * q² = 5 * 3² = 5 * 9 = 45

b₃ = 45