Виразіть із рівняння 2 х – 3 у = 5 змінну у через змінну х. Знайдіть два будь-яких розв'язки цього

рівняння

Ответы на вопрос

Отвечает Филатов Алексей.

Ответ:

2x-3y=5

3y=2x-5

x=4, тогда 3у= 8-5=3\3= 1

х=7, тогда 3у= 14-5=9\3=3

Объяснение: