Срочно!!алгебра 1.Складіть зведене квадратне рівняння,сума коренів якого 4,а добуток 3. 2.При

якому значенні а рівняння 3x²-6x+a=0,має один корінь знайдіть його.

Ответы на вопрос

Отвечает Андросов Никита.

x² +px + q =0

1) x₁ + x₂ = - p

- p = 4

p = - 4

x₁ * x₂ = q

q = 3

x² - 4x + 3 = 0

2) 3x² - 6x + a = 0

D = (- 6)² - 4 *3 * a = 36 - 12a

D = 0  ⇒    36 - 12a =0

12a = 36

a = 3

Ответ : при а = 3 уравнение имеет один корень