Даю 50 балів. Знайдіть знаменник геометричної прогресії якщо b1-2/3 і b2=1/12​


Ответы на вопрос

Отвечает Бақыт Раяна.

Відповідь:

q=3/24=0.125

Пояснення:

q - знаменник  

b1=-2/3 a b2=1/12

b2=b1*q

q=b2:b1=(1/12)/(2/3)=3/24=0.125