Ліфт у 5-поверховому будинку рухається з 3 пасажирами. Скількома способами вони можуть вийти із

ліфта при умові, що на кожному поверсі не можна виходити більше 1 людини?

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Тимур.

Объяснение:

C_5^3=\frac{5!}{(5-3)!*3!}=\frac{3!*4*5}{2!*3!}=\frac{4*5}{1*2}=2*5=10.

Ответ: 10 способoв.