Виразіть із данного рівняння зміну х через зміну у. 2х+8у=16 будь ласка швидше!


Ответы на вопрос

Отвечает Кенаев Даниил.

Объяснение:

2x+8y=16

2x=16-8y

x=(16-8y)/2

x=8-4y