Функцію задано формулою у = 3х – 25. Знайдіть значення функції, якщо значення аргумента дорівнює

5​

Ответы на вопрос

Отвечает Гатауллина Эльвина.

Ответ:

у=--10

Объяснение:

y=3x-25

Аргумент это x, подставляем значение

у=3*5-25

у=15-25=-10