Скільки коренів має рівняння 5×/×^2-2×=0


Ответы на вопрос

Отвечает Сафронова Аня.

Ответ:

 \frac{5x}{x {}^{2} }  - 2x = 0 \\  \frac{5}{x}  - 2x = 0 \\  \frac{5 - 2x {}^{2} }{x}  = 0 \\ 5 - 2x {}^{2}  = 0 \\  - 2x {}^{2}  =  - 5 \\ x {}^{2}  =  \frac{5}{2}  \\ x = ±  \frac{ \sqrt{10} }{2}

2 корня.