Послідовність (b) — геометрична прогресія. Знайдіть! 1)b4 якщо b1=32 i q=1/2 2)b6 якщо b1=-24 I q

= 2 3) b5, якщо b1, = 27 i q = -1/3 4) b9 якщо b1 = -20 i q = 1.

Ответы на вопрос

Отвечает Пичкалов Егор.

1)b_{1}=32 \ ; \ q=\frac{1}{2}\\\\b_{4}=b_{1} *q^{3} =32*(\frac{1}{2})^{3}=32*\frac{1}{8}=4\\\\\\2)b_{1}=-24 \ ; \ q=2\\\\b_{6}=b_{1} *q^{5}=-24*2^{5} =-24*32=-768\\\\\\3)b_{1}=27 \ ; \ q=-\frac{1}{3}\\\\b_{5}=b_{1}*q^{4}=27*(-\frac{1}{3})^{4}=27*\frac{1}{81}=\frac{1}{3}\\\\\\4)b_{1}=-20 \ ; \ q=1\\\\b_{9} =b_{1}*q^{8}=-20*1^{8}=-20

Отвечает Беник Дарина.
1) b4=b1*q^3=32*1/8=4
2) b6=b1*q^5=(-24)*32=-768
3) b5= b1*q^4= 27*1/81=1/3
4) b9=b1*q^8=(-20)*1=-20