Знайти суму всіх натуральних чисел , які кратні 5 і не перевищують 450 .срочно нужно​


Ответы на вопрос

Отвечает Милаева Лена.

Объяснение:

a_1=5\ \ \ \ a_n=450\ \ \ \ d=5\ \ \ \ S_n=?\\a_n=a_1+(n-1)*d\\a_n=5+(n-1)*5=450\\5+5n-5=450\\5n=450\ |:5\\n=90.\ \ \ \ \Rightarrow\\S_{90}=\frac{5+450}{2}*90=455*45=20475.

Ответ: S₉₀=20475.