Знайти суму всіх натуральних чисел, більших за 200, але менших за 350, що кратні 6. Укажіть

кількість натуральних чисел, більших за 200, але менших за 350, що кратні 6.

Ответы на вопрос

Отвечает Чиркова Элина.

Ответ:

6900

Объяснение:

200<aₓ<350; aₓ=6x;  x∈N

200<6x<350

200/6<x<350/6

100/3<x<175/3

34≤x≤58⇒x={34;35;36;37;...;58}- 25 чисел

aₓ∈{204; 210; 216; 222; 228; ...; 348} -  25 чисел

S₅₅=(a₃₄+a₅₈)·25/2=(204+348)·25/2=552·25/2=276·25=6900