Знайдіть десятий член арифметичної прогресії: -12; -10; -8; ...


Ответы на вопрос

Отвечает Растова Лиза.

Ответ:

a1=-12, a2=-10. a10-?

d=-10-(-12)=-10+12=2

a10=a1+d(n-1)

a10=-12+2(10-1)

a10=-12+2*9

a10=-12+18

a10=6

Объяснение: