Y=x(x-1) знайдіть значення якщо x=-2


Ответы на вопрос

Отвечает Северников Эдуард.

Ответ:

y=x(x-1)

y=x^2-x

Підставляємо -2

y=-2*-2+2

y=4+2

y=6

Объяснение: