За якийсь час автомобіль, рухаючись з постийним прискоренням 1,6м/С2, збільшить свою швидкість з

11м/с до 19м/с

Ответы на вопрос

Отвечает Ерёменко Лера.

Ответ:

Дано:

Vo=11м/c (началная швидкість); V=19м/c (кінцева швидкість); а=1.6 м / c^2 (прискорення) знайти: t-? Рішення: а=V-Vo/t -(основна формула) звідси t=V-Vo/a t=19-11/1.6 t=8/1.6 t=5c відповідь: 5с