Знайдіть різницю арифметичної прогресії (аn) якщо а1 = 3 а а6 = 33​


Ответы на вопрос

Отвечает Вершинина Валерия.

Ответ:

a6=a1+5d

33=3+5d

33-3=5d

30=5d

d=6

Объяснение: