Дослідити на парність (непарність) функцію y = x2 – 4x + 3.


Ответы на вопрос

Отвечает Разживина Полина.

У парної функції при зміні знаку аргументу на протилежний знак функції не змінюється, а в непарній--змінюється на протилежний.

Таким чином, підставимо х1=1, х2= -1

Для х1=1

y = 1² – 4*1+3 = 1-4+3=0

Для х2= -1

y = (-1)² – 4*(-1)+3 =1+4+3=8

Як бачимо, при зміні знаку аргумента на протилежний значення функції не залишається тим самим й не змінюється на протилежне. Отже, ця функція y = x²– 4x + 3 не є ані парною, ані непарною