3. Функцію задано формулою у = 2х - 3. Знайдіть: 1) значення функції, якщо значення аргументу

дорівнює 4;2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -9.​

Ответы на вопрос

Отвечает Кравцов Влад.

3. Функцію задано формулою у = 2х - 3. Знайдіть:

1) значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 4;

2*4-3 = 8-3 = 5 - значення функції

2) значення аргументу, якщо значення функції дорівнює -9.​

2х - 3 = -9

2х = -9+3

2х = -6

х = -6:2

х= -3 -значення аргументу