ПРОШУ ДОПОМОЖІТЬ! розв'яжіть систему методом заміни змінних x+y+xy=-19xy(x+y)=-20ПОВНИЙ

РОЗВ'ЯЗОК!​

Ответы на вопрос

Отвечает Сеит Элиф.

x + y + xy = -19

xy(x + y) = -20

x + y = a

xy = b

a + b = -19

ab = -20

1. a = 1  b = -20

x + y = 1

xy = -20

x = 1 - y

(1 - y)y = -20

y² - y - 20 = 0

D = 1 + 80 = 81

y12 = (1 +- 9)/2 = -4  5

y = -4   x = 5

y = 5   x = -4

2. a = -20 b = 1

x + y = -20

xy = 1

x = -20 - y

(-20 - y)y = 1

y² + 20y + 1 = 0

D = 400 - 4 = 396

D = (-20 +- √396)/2 = -10 +- √99

y = -10 + √99 x = -10 + √99

y = -10 - √99  x = -10 - √99

ответ (5, -4) (-4, 5) (-10 + √99,-10 - √99)(-10 - √99,-10 + √99)