Не виконуючи побудов, знайти точки перетину графіків функцій у = -3х² і у = 6х


Ответы на вопрос

Отвечает Солдатенко Саша.

Ответ:

(0;0)   (-2;-12)

Объяснение:

у=-3х²     у=6х

прирівняємо праві частини

-3х²=6х розвяжемо рівняння

-3х²-6х=0

-3х(х+2)=0

х=0, тоді у=6*0=0      (0;0)

х= -2, тоді у=6*(-2)=-12    (-2;-12)