Спрости вираз 4(0,3x+y)−5(4x−y) і знайди його значення, якщо x=5 і y=3,7. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Овсянникова Полина.

Ответ:

1,2х+4у-20х+5у

18,8х+9у

18,8*5+9*3,7=94+33,3=127,3