Спрости вираз і знайди його значення 0,8 х+1,2(х-4) Якщо х=7,4 Спрости вираз: 2(6у+5)-(-(6-7у))-4у


Ответы на вопрос

Отвечает Мелкова Соня.

Ответ:

1) 10,    2) у + 16

Объяснение:

1) 0,8 х + 1,2 (х -4) = 0,8х + 1,2х - 4,8 = 2х - 4,8 = 2 · 7,4 - 4,8 = 14,8 - 4,8 = 10

2) 2(6у + 5) - (- (6 - 7у)) - 4у = 12у + 10 + 6 - 11у =у + 16