в одному із сьомих класів дівчинок у 1.5 раза більше ніж у хлопчиків скільки хлопчиків у цьому

класі якщо їх на 6 менше​

Ответы на вопрос

Отвечает Нефёдов Максим.

мальчиков  х, девочек 1.5х, 1.5х-х=6

х=6/0.5, х=12 Мальчиков 12