Знайдіть суму та різницю многочленів 2a ^ 3 - 4a ^ 2 + a та a ^ 3 + 3a ^ 2 - 2a + 2 ​


Ответы на вопрос

Отвечает Алексеев Павел.

Відповідь:

1) 2а³ - 4a² + a + a³ + 3a² - 2a + 2 = 3а³ - а² - а + 2.

2) 2a³ - 4a² + a - (a³ + 3a² - 2a + 2) = а³ - 7а² + 3а - 2

Завдання:

Знайдіть суму та різницю многочленів

2a³ - 4a² + a та a³ + 3a² - 2a + 2 .

Розв'язання:

1) Обчислюємо суму многочленів

2а³ - 4a² + a + a³ + 3a² - 2a + 2 =

= (2а³ + а³) + (-4а² + 3а²) + (а - 2а) + 2 =

= 3а³ - а² - а + 2.

2) Обчислюємо різницю многочленів

2a³ - 4a² + a - (a³ + 3a² - 2a + 2) =

= 2a³ - 4a² + a - a³ - 3a² + 2a - 2 =

= (2а³ - а³) + (-4а² - 3а²) + (а + 2а) - 2 =

= а³ - 7а² + 3а - 2